Natječaj “Igraj srcem” za dodjelu stipendija studentima s invaliditetom

14/09/2015 By Mario Hantak

Natječaj za dodjelu stipendija studentima s invaliditetom bez adekvatne roditeljske skrbi i studentima s invaliditetom za akademsku godinu 2015./2016. otvoren je do 27. rujna 2015. godine.

Dodijelit će se 20 stipendija u pojedinačnom iznosu od tisuću kuna mjesečno, kroz deset mjeseci tijekom akademske godine.

Pravo sudjelovanja imaju studenti sveučilišnih studija koji udovoljavaju određenim uvjetima, a biraju se tako da se vrednuje stupanj tjelesnog oštećenja, niži dohodak po kućanstvu, viši prosjek ocjena i druga postignuća tijekom studija.

Sve detalje o prijavi i uvjetima za natjecanje možete pronaći na sljedećoj poveznici:

Organizator je Veladrion PTO Žrnovnica – turistički kompleks tvrtke Auto Zubak – Zagreb d.o.o. uz generalnoga pokrovitelja ORYX GRUPE d.o.o. i medijskoga pokrovitelja Večernjega lista. Visoki pokrovitelj je predsjednica RH Kolinda Grabar Kitarović.