ERASMUS+ STUDIJSKI BORAVAK AK.GOD. 2015./16.

Obrazac – Izjava o odustanku

Obrazac – Izjava o prihvatu ZERO-GRANT statusa

(Rok: za zimski semestar do 13. svibnja 2015., za ljetni semestar do 4. rujna 2015. godine.)

Sukladno objavljenim Prvim rezultatima natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE – studijski boravak – za ak. godinu 2015./16., objaveštavamo vas da Obrasce: Izjava o odustanku i Izjava o prihvatu ZERO-GRANT statusa potpisuje fakultetski ECTS koordinator doc. dr. sc. DRAGAN BAGIĆ (Odsjek za sociologiju, soba br. C-207, email: mobilnost-ff@ffzg.hr) a pečat morate zatražiti u Urudžbenom uredu fakulteta (soba D-01).

Molimo da prije printanja Obrazaca  uklonite dodatne oznake sa pojašnjenjima  i komentare („comments“).

Obrazac – Izjava o odustanku

Obrazac – Izjava o prihvatu ZERO-GRANT statusa