Exchange Program at Gunma University (Japanology)

Gunma University

natječaj za stipendije  za ljetni semestar ak.god. 2016./2017.

Na natječaj se mogu prijaviti redovni studenti Filozofskog fakulteta sa poznavanjem japanskoga (minimalno JLPT – N2, N1) i engleskoga jezika.

Studenti su dužni prije prijave proučiti Vodič za prijavu. Applicant’s Guideline of Gunma University International Students Exchange Program (Inbound) April 2017/ October 2017

Stipendija ne uključuje financijsku potporu, pa se mole studenti da prije prijave na natječaj svakako prouče koliko iznose mjesečni troškovi života u Japanu (uključujući i troškove puta).

Za dodatna pitanja obratite se se u Ured za međunarodnu suradnju Ivani Bedeković (email: ibedekov@ffzg.hr)

Za pitanja vezana uz test poznavanja japanskoga jezika, molimo da se obratite profesorici Emi Murata e-mail: emuratam615@hotmail.com

• konzultacije: do 23.11.2016.
  • test iz poznavanja japanskog jezika: 25.11.2016.

Molbe se predaju u Ured za međunarodnu suradnju FFZG (prizemlje Knjižnice, ulaz iza Info-pulta) do petka, 9. prosinca 2106.

Certificate of eligibility2017

Applicant’s Guideline of Gunma University