3. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu (2016/17)

3. krug Natječaja za mobilnost studenata

u svrhu Erasmus+ stručne prakse za ak. god. 2016./17.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 3. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ stručne prakse za akademsku godinu 2016./17. Tekst Natječaja nalazi se na poveznici Sveučilišta u Zagrebu:

MOLIMO PAŽLJIVO PROČITATI CIJELI TEKST NATJEČAJA!

Rok za slanje online prijave i predaju potpune dokumentacije je najkasnije do 23.3.2017. u 12:00 sati! – (postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava).

UPUTE ZA PRIJAVU

• Studentima Filozofskog fakulteta Izjavu suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom OBAVEZNO mora parafirati odsječki ECTS koordinator (studentima dvopredmetnoga programa Izjavu parafiraju oba odsječka ECTS koordinatora), nakon toga Izjavu parafira fakultetski ECTS koordinator doc.dr.sc. Dragan Bagić. PEČAT na potpis fakultetskog ECTS koordinatora studenti će dobiti u Urudžbenom uredu (soba D-01).
  • Studenti koji su diplomirali NEMAJU PRAVO prijave na natječaj. U trenutku prijave na natječaj, pa sve do konačnoga odabira za mobilnost, student NE SMIJE DIPLOMIRATI! Prilikom izdavanja i ovjere Potvrde o upisanom semestru Studentska služba mora provjeriti status studenta.
  • Jednu kopiju kompletne prijavne dokumentacije, za potrebe fakultetske evidencije, poslati emailom Ivani Bedeković na adresu: ibedekov@ffzg.hr (Ured za međunarodnu suradnju FF)