Erasmus + 2017/18.– Natječaj za studijski boravak

Sveučilište u Zagrebu je objavilo NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2017./2018.  Studenti su obvezni proučiti cijeli tekst Natječaja te INTERNE upute Filozofskoga fakulteta za prijavu. Rok za prijavu: do 12:00 sati u četvrtak 16.03.2017.

Ured za međunarodnu suradnju organizirat će Info-dan za studente.

Upute za studente FFZG, Erasmus+ 2017-2018

POMOCNA TABLICA za Natjecaj  (popis sveučilišta)

Dodatni kriteriji i pravila bodovanja

POSEBAN DIO (izvadak iz Uputa za studente FFZG)

1. Popis stranih sveučilišta FFZG– mogućnosti razmjene za FFZG s kojima su fakulteti/akademije dogovorili mobilnost: dogovoreno područje, broj studentskih mjesta, broj mjeseci po studentu, stupanj studija – studenti se prijavljuju isključivo prema tablici koja je sastavnio dio Natječaja objavljenoga na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu
  2. POMOCNA TABLICA za Natjecaj
  3. POPIS ECTS koordinatora na FFZG
  4. Izjava studenta o dosadašnjoj mobilnosti
  5. Potvrda o poznavanju jezika (za Potvrde koje se izdaju na FFZG)

Eventualne upite studenti mogu poslati e-mailom na adresu: erasmus-studenti@ffzg.hr

Prilikom slanja upita u predmet/subject poruke OBAVEZNO upisati vaše IME i PREZIME.

Mole se studenti da koriste email adresu koja se sastoji od njihova imena i prezimena, po mogućnosti adresu koju su dobili na ffzg poslužitelju. Ovakva email adresa znatno olakšava i pojednostavljuje komunikaciju sa studentima.