Natečaj za CEEPUS stipendije za Mađarsku

CEEPUS Ured obavještava sve zainteresirane da je ponovno su otvorena mogućnost dolaznih prijava za Mađarsku unutar i izvan odabranih CEEPUS mreža za tekući semestar, s krajnjim rokom do 30.3.2017.

Moguće je prijaviti se u svim kategorijama, no obzirom na to da je semestar već započeo, preporuča se prijava u kategoriji:

„Short Term Student“ – studentska mobilnost u trajanju od 21 dana do 3 mjeseca

Više o uvjetima stipendija u Mađarskoj možete naći na www.ceepus.info, klikom na mađarsku zastavu.

Podsjećamo kako Nacionalni ured za CEEPUS u Hrvatskoj u potpunosti ili djelomično vraća putne troškove odlaznim CEEPUS stipendistima, po povratku s mobilnosti, prema proceduri dostupnoj ovdje.

Osobe za kontakt su:

– u slučaju mrežne mobilnosti (kad su matična i prihvatna ustanova u istoj CEEPUS mreži) lokalni CEEPUS koordinatori. Popis odabranih CEEPUS mreža za tekuću akademsku godinu dostupan je http://www.mobilnost.hr/cms_files/2016/09/1474630312_popis-hrvatskih-visokih-ucilista-u-odobrenim-mrezama-2016-2017.pdfovdje.

– u slučaju mobilnosti izvan CEEPUS mreža ljubazno molimo zainteresirane da kontaktiraju CEEPUS ured :  ceepus@mobilnost.hr

www.mobilnost.hr