Stipendije za sudjelovanje na Forumu Junge Theologie 2017.

Katholische Pädagogische Hochschuleinrichtung Kärnten i Marianum Tanzenberg raspisuju natječaj za

20 STIPENDIJA

za sudjelovanje na međunarodnom Forumu Junge Theologie 2017. Forum je otvoren za mlade teologe, kao i druge znanstvenike sa područja znanosti religija i povijesti kulture. Na Forum su pozvani mladi znanstvenici s područja Alpe-Adria. Forum se održava od 07. 09. do 09. 09. 2017 u dvorcu Tanzenberg u Koruškoj.

Forum je zamišljen kao prostor za  međusobnu razmjenu pitanja i saznanja mladih znanstvenika sa područja Alpa i Jadrana koji se bave teološkim ili religijskim ili kulturološkim pitanjima današnjice. Upućen je posebno znanstvenicima koji rade na doktorskim ili habilitacijskim radnjama na teološkim ili humanističkim fakultetima u Austriji, Hrvatskoj, Sloveniji i Sjevernoj Italiji.

Ovogodišnja tema forum glasi:

NADIĆI GRANICE – TRANSGRESSIONS

Zadana tema bit će obrađena pod vodstvom međunarodno renomiranih znanstvenika sa različitih znanstvenih područja. Najbolji prilozi bit će objavljeni u znanstvenom časopisu.

Stipendija podrazumjeva smještaj i putne troškove u visine karte vlakom drugoga razreda.

Kriteriji za prijavu na natječaj nalaze se OVDJE