Erasmus+ KA107 – partnerske zemlje – Prvi rezultati

Rezultati se nalaze na poveznici  http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/prvi-rezultati-natjecaja-za-mobilnost-studenata-diplomskih-i-poslijediplomskih-studija-izmedu-prog/

POSTUPAK ŽALBE

Protiv Odluke o odabiru kandidata može se podnijeti žalba Povjerenstvu fakulteta u roku od 8 dana od objave rezultata natječaja na mrežnim stranicama Sveučilišta (zaključno sa 22.4.2017. – datum na poštanskom žigu!).

Žalba se podnosi u pisanom obliku:

PREPORUČENOM POŠTOM  naslovljeno na:

Filozofski fakultet u Zagrebu

Urudžbeni ured – Povjerenstvo za Erasmus+KA107

(predmet: Erasmus+ KA107 2017./18. studijski boravak – ŽALBA)

Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb

O žalbi odlučuje Povjerenstvo fakulteta.

(U obzir će biti uzete isključivo žalbe podnesene u navedenom obliku. Žalbe ili upiti poslani putem elektroničke pošte neće se uzeti u razmatranje)