DRUGI KRUG Natječaja za Erasmus+ PARTNERSKE ZEMLJE za ak.god. 2017./18.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je DRUGI KRUG NATJEČAJA za mobilnost studenata preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija između programskih i partnerskih država u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 01.09.2017. do 31.05.2018.
Za Filozofski fakultet dostupna je stipendija za studente preddiplomskoga (BA) studija kroatistike, ukrajinistike ili lingvistike i to na Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukrajina.
Rok za prijavu: do 31. svibnja 2017. do 12:00 sati. (datum i vrijeme primitka dokumentacije, NE poštanskoga žiga)
Studenti su obvezni proučiti cjelokupni tekst Natječaja i INTERNE upute Filozofskoga fakulteta.

Kontakt osoba za dodatne informacije:
Ivana Bedeković
Ured za međunarodnu suradnju FFZG