DAAD stipendije – INFO DAN

Predstavljanje svih stipendija DAAD-a za studente, doktorande te postdoktorande održat će se u ponedeljak, 05. lipnja 2017. u 19:30 sati u dvorani VII na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Izlaganje će biti na hrvatskom jeziku i trajat će približno 45 minuta. Nakon toga postoji mogućnost postavljanja individualnih pitanja do 21:00 sati.

Kontakt informacije:

• Filozofski fakultet, Odsjek za germanistiku, Ivana Bašić,  e-mail: ivbasic@ffzg.hr
  • Njemačko veleposlanstvo u Zagrebu

Osim DAAD-a postoji čitav niz njemačkih institucija koje hrvatskim studentima nude stipendije poput parlamentarne prakse u njemačkom Bundestagu, stipendija zaklada Alexander-von-Humboldt, Robert Bosch i DFG (Njemačke istraživačke zajednice), stipendija saveznih država Bavarske i Baden-Württemberga, pojedinih sveučilišta i tvrtki koje nude praksu.

Više informacija na:  www.zagreb.diplo.de

Njemačko veleposlanstvo u Zagrebu, Odjel za kulturu, Ulica grada Vukovara 64, 10000 Zagreb

e-mail: deutsche.botschaft.zagreb@inet.hr,  tel.: +385 (0)1 6300-100