TREĆI KRUG Natječaja za Erasmus+ PARTNERSKE ZEMLJE za ak.god. 2017./18.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je Treći Krug Natječaja za mobilnost studenata preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 18.12.2017. do 15.06.2018.

Za Filozofski Fakultet dostupna je stipendija:

• za studente preddiplomskoga (BA) i diplomskoga (MA) studija ruskog jezika i kulture na Ural Federal University, Rusija
  • za studente preddiplomskoga (BA) i diplomskoga (MA) studija kroatistike i ukrajinistike na Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukrajina
  • za studente diplomskoga (MA) studija judaistike na University of Haifa, Izrael

Rok za prijavu: do 26. listopada 2017. do 12 sati (datum i vrijeme primitka dokumentacije, NE poštanskoga žiga)

Studenti su obvezni proučiti cjelokupni tekst Natječaja i INTERNE upute Filozofskoga fakulteta.

Kontakt osobe za dodatne informacije:
Ivana Bedeković
Ured za međunarodnu suradnju FFZG