Najava: NATJEČAJ – Erasmus+ stručna praksa, 2017./18., 2. krug

Sveučilište u Zagrebu planira objaviti 2. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2017./18.

Natječaj bi trebao biti objavljen tijekom sljedećeg tjedna, i ostati otvoren u periodu 3 radna tjedna / uz mogućnost i ranijeg zatvaranja u slučaju isteka predviđenih financijskih sredstava.

Većina stavki bit će analogna prethodnom tj. 1. krugu natječaja no budući da su uvijek moguće ispravke, jedini relevantan tekst će biti onaj objavljen uz 2. Krug natječaja.

Predviđa se da će  najraniji mogući polazak na mobilnost biti već u siječnju 2018., uz napomenu da će studenti s planiranim polaskom tijekom siječnja u slučaju odabira vjerojatno potpisivati Ugovore za Erasmus+ stručnu praksu kratkoročno prije odlaska (po mogućnosti, još prije Božićnih blagdana – savjetujemo pravovremeno prikupljanje sve dokumentacije).Sveučilište radi ovoga predviđa da studentima koji planiraju odlazak u siječnju 1. rata stipendije neće moći biti isplaćena na vrijeme.