Natječaj za Erasmus+ STRUČNU PRAKSU u ak.god. 2017./18., 2. krug

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 2. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu ERASMUS+ STRUČNE PRAKSE za akademsku godinu 2017./18.

Tekst Natječaja nalazi se na sljedećoj poveznici:

Rok za prijave je 24.11.2017. (postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava).

Upozorenje za studente koji planiraju početak mobilnosti prije 1.2.2018.: zbog vremena potrebnog za obradu prijava i objavu rezultata nakon zatvaranja Natječaja, moguće je da će ti studenti, u slučaju odabira, potpisivati Ugovore za Erasmus+ stručnu praksu kratkoročno prije odlaska na mobilnost. Posljedično, moguće je da ovim studentima 1. rata stipendije neće moći biti isplaćena na vrijeme.

UPUTE STUDENTIMA ZA PRIJAVU

• Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom -studentima Filozofskog fakulteta Izjavu OBAVEZNO mora parafirati odsječki ECTS koordinator (studentima dvopredmetnoga programa Izjavu parafiraju oba odsječka ECTS koordinatora), nakon toga Izjavu potpisuje fakultetski ECTS koordinator/prodekan za znanost i međunarodnu suradnju dr.sc. Dragan Bagić.
  • PEČAT na potpis fakultetskog ECTS koordinatora/ prodekana za znanost i međunarodnu suradnju   studenti će dobiti u Urudžbenom uredu (soba D-01).
  • Studenti koji su diplomirali NEMAJU PRAVO prijave na natječaj. U trenutku prijave na natječaj, pa sve do konačnoga odabira za mobilnost, student NE SMIJE DIPLOMIRATI!  Prilikom izdavanja i ovjere Potvrde o upisanom semestru Studentska služba mora provjeriti status studenta.

Za sve upite molimo javiti se emailom: ibedekov@ffzg.hr , mobilnost-studenti@ffzg.hr

Ured za međunarodnu suradnju FFZG

Ponuda stručne prakse: