Ljetna škola „The Liberal Order in Crisis: Authoritarian, Radical, and Populist Challenges to Democracy in Europe”

The Europa-Universität Viadrina Frankfurt (Oder) organizira ljetnu školu The Liberal Order in Crisis: Authoritarian, Radical, and Populist Challenges to Democracy in Europekoja će se održati od 30. svibnja do 13. srpnja 2018. Ljetna škola namijenjena je studentima preddiplomske razine iz područja europskih, globalnih, društvenih i kulturalnih studija, povijesti, poslovne administracije i ekonomije. Kotizacija iznosi 1970 eura te uključuje odabir 2 predmeta iz ponude ljetne škole, smještaj, obroke, javni prijevoz, dodatne sadržaje te službenu potvrdu i prijepis ocjena. Studenti mogu birati između 8 predmeta od kojih svaki iznosi 6 ECTS bodova.

Rok za prijavu: 13. ožujka 2018.

Ljetna škola započinje radionicom (1-2. lipnja 2018.), a poziv za radove otvoren je do 31. siječnja 2018.

Detaljnije:

Viadrina Summer Program 2018_Liberal Order in Crisis

www.europa-uni.de/summer-program18

Za sve dodatne informacije, zainteresirani se mogu javiti na summer-program@europa-uni.de.