Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Obavijest studentima o upisima u ljetni semestar ak. god. 2016./2017.

Upisi u ljetni semestar ak. god. 2016./2017.  započinju u ponedjeljak 27. veljače 2017., a završavaju u petak 24. ožujka 2017. u 14.00 sati.

Studenti su u tom periodu dužni obaviti upis sljedećim redoslijedom:

• Upis u ISVU sustav (putem Studomata)
  • Upis u Studenskoj referadi (nakon provjere upisa u ISVU, ovjerava se indeks)

Studenti koji plaćaju participaciju, dužni su prilikom upisa u Studentskoj službi, priložiti potvrdu o uplati preostalog iznosa participacije.

POMOĆ PRI UPISU
Tijekom prva tri dana upisa, od 27. veljače do 1. ožujka 2017. u knjižnici će biti osigurana podrška studentima koji trebaju pomoć pri upisu putem Studomata.
Računala u prizemlju knjižnice, desno od ulaza, imat će funkcionalnost Studomata, a podrška će biti dostupna u vremenu od 9h do 15h.

Upis studenata s kombinacijom studija 3+2/4+1 obavlja se ručno u Studentskoj referadi.

NAPOMENE:
* Odabir kolegija iz CZON-a
Studenti koji su se prethodno prijavili na kolegije u Centru za obrazovanje nastavnika, dužni su preko Studomata odabrati iste te kolegije.
Studentima koji bez prethodne prijave u Centru za obrazovanje nastavnika odaberu preko Studomata neki od tih kolegija, odabir tog kolegija bit će poništen.
Na web stranici Ureda za ISVU bit će objavljen popis studenata kojima su obrisani kolegiji.

** Studenti koji studiraju kombinaciju dvopredmetnih studijskih grupa različitog trajanja (3+4 i 2+1) NEĆE moći obaviti upis kolegija preko Studomata nego se za vrijeme trajanja upisa trebaju javiti u Studentsku službu gdje će im kolegije ručno upisati u ISVU.
Ti studenti za upis izbornih kolegija trebaju pribaviti potvrde predmetnih nastavnika o upisu na kolegij i s tim se potvrdama javiti u Studentsku službu.
Za upis obaveznih kolegija u Studentskoj službi nije potrebna potvrda nastavnika.

Više informacija i detaljne upute obavezno provjerite na http://www.ffzg.unizg.hr/isvu/