Zahvala studentima za pomoć u organizaciji konferencije

Katedra za turkologiju najljepše zahvaljuje studentima Nikolini Banić, Lei Bobovčan, Pauli Drenški, Leonu Jakovu Kichlu, Kristijanu Lanoviću, Ivoni Lovrić, Andrei Marinović, Dori Novak, Marku Šapini, Ivani Vinceković i Sanji Virovec za njihovo izdvojeno vrijeme, entuzijazam i nesebičnu pomoć pri organizaciji konferencije International Annual Balkan Conference – Crossing the Frontier: A Complex Relationship in History, Arts, Economy and Law in the Anatolia-Balkans-Central Europe koja se 26. i 27. listopada uspješno održala (zahvaljujući i njihovoj velikoj pomoći) na našem fakultetu u organizaciji Odsjeka za povijest i Katedre za turkologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu te Istanbulskog sveučilišta.
I kolege iz organizacijskog odbora s Istanbulskog sveučilišta studentima zahvaljuju i upućuju samo riječi hvale.