Početak nastave Tjelesne i zdravstvene kulture (TZK) u zimskom semestru akademske godine 2014/2015.

_MG_2010_id308

Obavezna nastava TZK za studente/ice 1. i 2. godine preddiplomskih studija počinje u ponedjeljak, 13.listopada 2014.

VAŽNO  PRAVILO:  vrijedi za studente/ice 1. i 2. god.preddipl. studija. Za evidentiranje prisustva na nastavi tjelesne kulture od prvog sata nadalje potrebna je nova studentska iskaznica – IXSICA. Nove iskaznice su dobili brucosi prošle i ove akademske godine. Bez IXSICE nema prijave na nastavu TZK.

Napomena:  “Od ponedjeljka, 15. rujna 2014. studenti brucoši preddiplomskih studija upisanih na srpanjskom razredbenom roku, mogu preuzeti svoje iskaznice u Info-centru u vremenu od 9 do 14 sati. Iskaznice se podižu osobno uz predočenje osobne iskaznice.”

OPŠIRNIJE: Važno pravilo, Upute studentima_ ZS_14-15

Comments are closed.