Sve potrebne i autorizirane informacije o prijavama, razredbenom postupku i upisima nalazit će se na ovoj web stranici. Web stranica ažurirat će se novim informacijama i eventualnim promjenama.

Informacije na ovoj stranici podložne su promjenama pa preporučujemo da web stranicu posjetite u više navrata prije svake faze razredbenog postupka.

Informacije o prijavama i upisima mogu se dobiti u Informativnom centru na telefon (01) 4092-013 i 4092-203 radnim danom od 9 do 14 sati ili na e-mail adrese: icentar@ffzg.hrinfo-centar@ffzg.hr. Informacije o razredbenom postupku mogu se dobiti i na pripadajućim Odsjecima.

Informacije o razredbenom postupku na internetskom forumu Filozofskog fakulteta, namijenjenom komunikaciji studenata i budućih studenata Filozofskog fakulteta, nisu službene te Filozofski fakultet za njih ne snosi nikakvu odgovornost.