Odsjek za filozofiju

Studij

Radovi odsjeka

Arhiv obavijesti

Poziv na Predlošinjsku filmsku večer (8. 05. 2019.)

Udruženje studenata filozofije i Suradnički krug studenata Znanstvenog centra izvrsnosti za integrativnu bioetiku, u sklopu 15. Studentske bioetičke radionice, organiziraju Predlošinjsku filmsku večer s filmom F for Fake poznatog sineasta Orsona Wellsa.

Udruženje studenata filozofije već tradicionalno, kao jedan od svojih projekata, organizira filmske večeri, na kojima se prikazuju filmovi iz kojih se, u popratnoj diskusiji, izvodi filozofska problematika.
Pozivamo sve sudionike Radionice te sve zainteresirane studente, studentice i ljubitelje filma da nam se, u srijedu, 8. svibnja u 18:00 sati, pridruže u Znanstvenom centru izvrsnosti za integrativnu bioetiku u ulici Ivana Lučića 1a (žuta zgrada pored Filozofskog fakulteta).
S obzirom da je tema ovogodišnje Radionice „Umjetnost i moral“, nakon projekcije filma uslijedit će otvorena rasprava o autentičnosti autorstva, autoritetu ekspertize te šarlatanima u umjetnosti.

Radujemo se vašem dolasku!