RASPORED ISPITA ZA STUDENTE
PO NOVOM PROGRAMU
(Akad. god. 2006./2007.)

 

(74KB) Raspored ispita u Word formatu

(124KB) Raspored ispita u PDF formatu



OBVEZATNI PREDMETI
Nastavnik
Naziv predmeta
Zimski ispitni rok
Ljetni ispitni rok
Jesenski
ispitni rok
dr. Bruna Kuntić-Makvić Povijest Grčke i Rima;
Hrvatski povijesni prostor u prapovijesti i antici;
Povijest Grčke i Rima sa starom povijesšću hrvatskih zemalja
dr. B. Olujić Povijest ranih civilizacija 6. veljače 2007. u 10 h u D-VII;
20. veljače u10 h u D-VII
----------
11. rujna 2007. u 10 h u D-VI;
18. rujna 2007. u 12 h D-III;
dr. Z. Nikolić/
mr. M. Tomorad
Historiografski praktikum 29. siječnja 2007. u 9 h u D-VII;
12. veljače 2007. u 9 h u A-202
----------
----------
dr. N. Budak Hrvatska povijest srednjega vijeka 19. lipnja 2007. 10 - 12 h u, D- VII;
29. lipnja 2007. 10 - 12 h u D-VII
----------
10. rujna 2007. 11 - 13 h u D-VII;
24. rujna 2007. 11 - 13 h u D-VII
dr. B. Grgin Europska i svjetska povijest srednjega vijeka
----------
20. lipnja 2007. u 10 h u D-VI;
4. srpnja 2007. u 10 h u D-VI
13. rujna 2007. u 11 h u D-VI;
27. rujna u 11 h U D-VI
dr. I. Prlender Europske regije i hrvatska povijest srednjega vijeka
----------
19. lipnja 2007. u 14 h;
3. srpnja 2007. u 14 h
4. rujna 2007. u 14 h;
25. rujna 2007. u 14 h
dr. M. Matijević-Sokol Pomoćne povijesne znanosti II. 2. veljače u 10 h;
16. veljače u 10 h
----------
7. rujna 2007. u 10 h;
21. rujna u 10 h
dr. D. Roksandić Europske regije i hrvatska povijest ranoga novog vijeka

6. veljače 2007;
20. veljače 2007.

----------
4. rujna 2007.;
25. rujna 2007.
dr. Z. Blažević Europska i svjetska povijest ranoga novog vijeka 8. veljače 2007. u 8 h u D-VII;
22. veljače 2007. u 10 h u D-VII
----------
7. rujna 2007. u 8 h u D-VII;
21. rujna 2007. u 8 h u D-VII
dr. N. Štefanec Hrvatska povijest ranoga novog vijeka 1. veljače 2007. u D-VI, 16.00-18.00 h;
21. veljače 2007. u D-VI , 12.00-14.00 h
----------
12. rujna 2007. u D-VI, 9.00-11.00 h;
19. rujna 2007., točan termin bit će utvrđen naknadno
dr. M. Matijević-Sokol Pomoćne povijesne znanosti I.
----------
10. lipnja 2007. u 10 h;
29. lipnja 2007. u 10 h
7. rujna 2007. u 10 h;
21. rujna u 10 h
dr. M. Strecha Hrvatska povijest 19. st.
----------
21. lipnja 2007. u 10 h;
5. srpnja 2007. u 10 h
6. rujna 2007. u 10 h;
20. rujna u 10 h
dr. Ž. Holjevac Europske regije i hrvatska povijest 19. st
----------
12. lipnja 2007. u 10 - 12 h, dv. VII;
9. srpnja 2007. u 8 - 10 h, dv. VII.
3. rujna 2007. u 16 - 18 h, dv. VII;
18. rujna u 8 - 10 h, dv. VII
mr. Z. Sikirić Assouline, Europska i svjetska povijest 19. stoljeća
----------
13. lipnja 2007. u 12:30 h u D-VI;
27. lipnja 2007. u 12:30 h u D-VI
5. rujna 2007. u 12:30 h u D-VI;
19. rujna u 12:30 h u D-VI
dr. Iskra Iveljić Hrvatska povijest 19. stoljeća (pismeni ispit)
----------
14. lipanj 2007., od 16 do 18 h, dv. VII; 27. lipanj 2007., od 16 do 18 h, dv. VII.
----------
 
IZBORNI PREDMETI
dr. B. Grgin Srednjovjekovna Venecija,
Rumunjske zemlje u srednjem i ranom novom vijeku
8. veljače 2007. u 10 h u D-VI;
22. veljače 2007. u 10 h u D-VI
----------
13. rujna 2007. u 10 h u D-VI;
27. rujna 2007. u 10 h u D-VI
mr. K. Jurin Starčević Povijest Osmanskog Carstva 9. veljače 2007. u 10 h;
23. veljače 2007. u 10 h
----------
14. rujna 2007. u 10 h;
21. rujna 2007. u 10 h
mr. K. Jurin Starčević Povijest Republike Turske
----------
18. lipnja 2007. u 10 h;
29. lipnja 2007. u 10 h
14. rujna 2007. u 10 h;
21. rujna 2007. u 10 h
dr. I. Iveljić "Nevidljive žene" u Hrvatskoj 19. stoljeća 6. veljače 2007. u 11 h
20. veljače 2007. u 11 h
5. lipnja 2007. u 11 h
26. lipnja 2007. u 11 h
4. rujna 2007. u 11 h
25. rujna 2007. u 11 h
S. Pisk Srednjovjekovne utvrde u Hrvatskoj i Slavoniji
----------
13. lipnja 2007. u 15 h
2. srpnja 2007. u 15 h
10. rujna 2007. u 15 h
24. rujna 2007. u 15 h
H. Klasić Jugoslavija i svijet 60-ih 1., 15., 22.2.2007. u 10 h
----------
14. i 28. rujna u 10 sati
H. Klasić Politika i propaganda u 20. stoljeću
----------
21., 28. te 5.7. u 10 h
14. i 28. rujna u 10 sati
I. Šute Sjećanja na međuratni Zagreb I. 7. veljače 2007. u 10 h;
21. veljače 2007. u 10 h
----------
12. rujna 2007. u 10 h;
26. rujna 2007. u 10 h
I. Šute Sjećanja na međuratni Zagreb II.
----------
13. lipnja 2007. u 10 h;
2. srpnja 2007. u 10 h
12. rujna 2007. u 10 h;
26. rujna 2007. u 10 h
T. Galović - I. Botica Hrvatska epigrafija i paleografija I. 1. II. u 10 h;
22. II. u 10 h
----------
13., 27. u 10 h
T. Galović - I. Botica Hrvatska epigrafija i paleografija II.
----------
21. VI.; 5. VII. u 10 h
13., 27. u 10 h
M. Šarić Seljačka društva u Mletačkoj Dalmaciji i Albaniji u ranom novom vijeku
----------
11., 26. u 10 h
4., 18. u 10 h
Mirela Altić Uvod u čitanje starih karata 2. veljače 2007. u 14.00;
23. veljače 2007. u 14.00
13. lipnja 2007. u 14.00;
28. lipnja 2007. u 14.00
21. rujna 2007. u 14.00;
28. rujna 2007. u 14. 00
Mirela Altić Kartografski izvori za hrvatsku povijest
----------
13. lipnja 2007. u 14.00;
28. lipnja 2007. u 14.00
21. rujna 2007. u 14.00;
28. rujna 2007. u 14. 00

Objavljeno: 16.12.2014.