VAŽNA OBAVIJEST!

Poštovane pročelnice, poštovani pročelnici,

u skladu s obavijesti izrečenom na sjednici Vijeća 14. 12. 2022. danas je svim studentima koji su produljili svoj status na osnovi Odluke o tzv. Covid semestru odaslan e-mail koji vam šaljem u nastavku.

Naime, navedena odluka prestaje 28. veljače 2023. godine i više se neće produljiti.

Budući da studenti ipak ne koriste fakultetsku e-adresu, obavijest je poslana i na ostale njihove nama dostupne adrese u nadi da ćemo neupućenost studenata svesti na najmanju moguću mjeru.

Molim vas da ovaj mail proslijedite svim svojim kolegicama i kolegama na Odsjeku / katedrama, a obavijest možete učiniti dostupnom i na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči.

Preporučam da se mentori i sami jave studentima koji su kod njih prijavili diplomski rad.

Zahvaljujem vam na suradnji i lijepo vas pozdravljam,