FILOZOFSKI FAKULTET U ZAGREBU – ODSJEK ZA ISTOČNOSLAVENSKE JEZIKE I KNJIŽEVNOSTI– RUSISTIKA
RASPORED ZA LJETNI SEMESTAR 2023./2024.
- GODINA – 2. SEMESTAR
dr. sc. Željka ČELIĆ | Morfologija 1 (predavanje) | četvrtak
08:00-09:30 |
A118 |
Sanja ASLANOVSKI TOKIĆ | Morfologija 1 (vježbe) – 1. grupa | utorak
14:00-15:30 |
A306 |
Morfologija 1 (vježbe) – 2. grupa | srijeda
08:00-09:30 |
A306 | |
Morfologija 1 (vježbe) – 3. grupa | srijeda
14:00-15:30 |
A306 | |
Sanja ASLANOVSKI TOKIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 2 – 1. grupa | utorak
12:30-14:00 |
A306 |
srijeda
09:30-11:00 |
A306 | ||
četvrtak
11:00-12:30 |
A118 | ||
Sanja DRLJAČA MAGIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 2 – 2. grupa | ponedjeljak 12:30-14:00 | A306 |
utorak
11:00-12:30 |
A306 | ||
srijeda
12:30-14:00 |
A306 | ||
dr. sc. Marija POPOVIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 2 – 3. grupa | ponedjeljak
09:30-11:00 |
A306 |
utorak
09:30-11:00 |
A306 | ||
srijeda
09:30-11:00 |
A224 | ||
dr. sc. Jasmina VOJVODIĆ | Uvod u studij ruske književnosti 2 (predavanje) | petak
11:00-12:30 |
A223 |
Petra GREBENAC | Uvod u studij ruske književnosti 2 (seminar) – 1. grupa | petak
12:30-13:15 |
A223 |
Uvod u studij ruske književnosti 2 (seminar) – 2. grupa | petak
13:15-14:00 |
A223 | |
dr. sc. Željka ČELIĆ | Uvod u rusku civilizaciju 2 (izborni) | četvrtak
09:30-11:00 |
A118 |
- GODINA – 4. SEMESTAR
dr. sc. Tanja KUŠTOVIĆ | Osnove staroslavenskog jezika | utorak
09:30-11:00 |
A224 |
Sanja DRLJAČA MAGIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Jezične vježbe) – 1. grupa | ponedjeljak
11:00-12:30 |
A306 |
dr. sc. Anita HRNJAK | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Jezične vježbe) – 2. grupa | ponedjeljak
11:00-12:30 |
A223 |
Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Jezične vježbe) – 3. grupa | ponedjeljak
12:30-14:00 |
A223 | |
Sanja DRLJAČA MAGIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Govorne vježbe) – 1. grupa | utorak
08:00-09:30 |
A224 |
dr. sc. Anita HRNJAK | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Govorne vježbe) – 2. grupa | četvrtak
11:00-12:30 |
A224 |
Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Govorne vježbe) – 3. grupa | četvrtak
12:30-14:00 |
A224 | |
Sanja DRLJAČA MAGIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Lektira) – 1. grupa | srijeda
11:00-12:30 |
A306 |
Lidija Milković | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Lektira) – 2. grupa | četvrtak
12:30-14:00 |
A118 |
dr. sc. Anita HRNJAK | Jezične vježbe iz ruskog jezika 4 (Lektira) – 3. grupa | srijeda
09:30-11:00 |
A223 |
dr. sc. Jasmina VOJVODIĆ | Pregled povijesti ruske književnosti 2 | utorak
11:00-12:30 |
A223 |
Antonio MILOVINA | Čitanje odabranih tekstova 2 – 1. grupa | ponedjeljak
14:00-15:30 |
A306 |
Čitanje odabranih tekstova 2 – 2. grupa | ponedjeljak
15:30-17:00 |
A306 | |
dr. sc. Željka ČELIĆ | Uvod u rusku civilizaciju 2 (izborni) | četvrtak
09:30-11:00 |
A118 |
- GODINA – 6. SEMESTAR
dr. sc. Branka BARČOT | Sintaksa ruskog jezika 2 (predavanje) | utorak
12:30-13:15 |
A223 |
Sintaksa ruskog jezika 2 (vježbe) – 1. grupa | utorak
13:15-14:45 |
A223 | |
Lidija MILKOVIĆ | Sintaksa ruskog jezika 2 (vježbe) – 3. grupa | utorak
14:45-16:15 |
A223 |
Lidija MILKOVIĆ | Historijska gramatika ruskog jezika 2 | ponedjeljak
15:30-17:00 |
A223 |
Irina MIRONOVA BLAŽINA | Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 – 1. grupa | utorak
09:30-11:00 |
A223 |
dr. sc. Marija POPOVIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 – 2. grupa | ponedjeljak
08:00-09:30 |
A306 |
Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 – 3. grupa | utorak
08:00-09:30 |
A306 | |
Irina MIRONOVA BLAŽINA | Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 (Lektira) – 1. grupa | ponedjeljak
09:30-11:00 |
A223 |
dr. sc. Marija POPOVIĆ | Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 (Lektira) – 2. grupa | srijeda
08:00-09:30 |
A223 |
Jezične vježbe iz ruskog jezika 6 (Lektira) – 3. grupa | četvrtak
08:00-09:30 |
A224 | |
dr. sc. Blaž PODLESNIK | Suvremena ruska kratka priča (izborni) (predavanje)* | četvrtak
14:00-17:00 |
A118 |
petak
13:15-16:15 |
A118 | ||
dr. sc. Ivana PERUŠKO | Suvremena ruska kratka priča (izborni) (seminar)** | petak
13:15-14:00 |
A118 |
dr. sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS | Ruske književne ideje (izborni) (predavanje) | srijeda
13:15-14:45 |
A223 |
Ruske književne ideje (izborni) (seminar) | srijeda
14:45-15:30 |
A223 | |
dr. sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS | Suvremena ženska proza (izborni) (predavanje) | petak
11:00-12:30 |
A118 |
Suvremena ženska proza (izborni) (seminar) | petak
12:30-13:15 |
A118 | |
dr. sc. Jasmina VOJVODIĆ | Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (izborni) (predavanje) | srijeda
11:00-12:30 |
A223 |
Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (izborni) (seminar) | srijeda
12:30-13:15 |
A223 | |
dr. sc. Branka BARČOT | Lingvokulturologija (izborni) (predavanje) | petak
08:45-10:15 |
A118 |
Lingvokulturologija (izborni) (seminar) | petak
10:15-11:00 |
A118 | |
dr. sc. Željka ČELIĆ | Uvod u rusku civilizaciju 2 (izborni) | četvrtak
09:30-11:00 |
A118 |
* Predavanja iz kolegija Suvremena ruska kratka priča izvode se kumulativno u 8 termina: 1) 29. 02. (4P); 2) 01. 03. (4P); 3) 28. 03.(4P); 4) 29. 03.(4P); 5) 25. 04. (4P); 6) 26. 04. (4P); 7) 09. 05. (3P); 8) 10. 05. (2P). | |||
** Seminari iz kolegija Suvremena ruska kratka priča izvode se redovito prema važećem rasporedu; petkom od 13:15 do 14:00. |
- GODINA – 8. SEMESTAR
dr. sc. Branka BARČOT | Stilistika ruskog jezika (izborni) (predavanje) | četvrtak
11:00-12:30 |
A223 |
Stilistika ruskog jezika (izborni) (seminar) | četvrtak
12:30-14:00 |
A223 | |
dr. sc. Anita HRNJAK | Frazeologija (izborni) (predavanje) | utorak
11:00-12:30 |
A224 |
Frazeologija (izborni) (seminar) | utorak
12:30-14:00 |
A224 | |
Irina MIRONOVA BLAŽINA | Jezične vježbe 8 – 1. grupa | ponedjeljak
08:00-09:30 |
A223 |
četvrtak
08:00-09:30 |
A223 | ||
Jezične vježbe 8 – 2. grupa | utorak
08:00-09:30 |
A223 | |
četvrtak
09:30-11:00 |
A223 | ||
dr. sc. Blaž PODLESNIK | Suvremena ruska kratka priča (izborni) (predavanje)* | četvrtak
14:00-17:00 |
A118 |
petak
13:15-16:15 |
A118 | ||
dr. sc. Ivana PERUŠKO | Suvremena ruska kratka priča (izborni) (seminar)** | petak
13:15-14:00 |
A118 |
dr. sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS | Ruske književne ideje (izborni) (predavanje) | srijeda
13:15-14:45 |
A223 |
Ruske književne ideje (izborni) (seminar) | srijeda
14:45-15:30 |
A223 | |
dr. sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS | Suvremena ženska proza (izborni) (predavanje) | petak
11:00-12:30 |
A118 |
Suvremena ženska proza (izborni) (seminar) | petak
12:30-13:15 |
A118 | |
dr. sc. Jasmina VOJVODIĆ | Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (izborni) (predavanje) | srijeda
11:00-12:30 |
A223 |
Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (izborni) (seminar) | srijeda
12:30-13:15 |
A223 | |
dr. sc. Branka BARČOT | Lingvokulturologija (izborni) (predavanje) | petak
08:45-10:15 |
A118 |
Lingvokulturologija (izborni) (seminar) | petak
10:15-11:00 |
A118 | |
dr. sc. Željka ČELIĆ | Uvod u rusku civilizaciju 2 (izborni) | četvrtak
09:30-11:00 |
A118 |
* Predavanja iz kolegija Suvremena ruska kratka priča izvode se kumulativno u 8 termina: 1) 29. 02. (4P); 2) 01. 03. (4P); 3) 28. 03.(4P); 4) 29. 03.(4P); 5) 25. 04. (4P); 6) 26. 04. (4P); 7) 09. 05. (3P); 8) 10. 05. (2P). | |||
** Seminari iz kolegija Suvremena ruska kratka priča izvode se redovito prema važećem rasporedu; petkom od 13:15 do 14:00. |