Poziv za izlagače na skupu „Dan žena na Filozofskom“

Dragi svi,
Pozivamo sve zainteresirane udruge, klubove i pojedince da prijave svoja izlaganja o feminističkim temama i/ili osobnim iskustvima rada unutar feminističkog pokreta na jednodnevni skup „Dan žena na Filozofskom“ koji će se održati 7. ožujka 2024. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu s popratnim programom u KSFFu. Cilj skupa je prikazati važnost obilježavanja Dana žena na 8. mart i prikazivanje napretka feminističkog pokreta. Uz to, pozivamo sve feminističke udruge da se prijave i dođu predstaviti svoje djelovanje. Skup organiziraju Klub studenata etnologije i kulturne antropologije (KSEKA) te Klub studenata sociologije Diskrepancija (KSSD).Trajanje izlaganja predviđeno je na 15-20 minuta + 10 minuta rasprave.
Rok za prijavu je 18. veljače 2024. godine.
Prijave se šalju na mail: klub.studenata.kseka@gmail.com

Prijava treba sadržavati:
– ime i prezime, kontakt (e-mail i/ili broj telefona/mobitela)
– naslov i sažetak izlaganja
– kratka biografija (do 100 riječi)

Veselimo se vašim prijavama i suradnji!
Vaša KSEKA & KSSD