Obavijest o početku i načinu izvođenju nastave u zimskom semestru 2020./2021.

Drage studentice i studenti Turkologije,

nastava za sve godine preddiplomskog i diplomskog studija Turkologije počinje u ponedjeljak 12. listopada 2020. Zbog nužnog poštivanja epidemioloških mjera glavnina nastave održavat će se online, putem aktivnosti BigBlueButton na Omegi. Dio nastave održavat će se “mješovito” (dijelom uživo na Fakultetu, dijelom online), a o detaljima podjele grupa i njihovim rotacijama po tjednima studente će obavijestiti predmetni nastavnici prije prvog sata.

Važna napomena! Moguće su manje izmjene u rasporedu održavanja nekih kolegija pa molimo studente da pažljivo prate obavijesti na našoj web stranici. Novi raspored, s detaljnijim uputama o načinu održavanja nastave u okolnostima pandemije bit će objavljen sljedeći tjedan. Zahvaljujemo svima na strpljenju i suradnji.

Radujemo se ponovnom susretu s vama i početku nastave: bilo “na daljinu”, bilo uživo.