Poziv na sudjelovanje u istraživanju na Odsjeku za psihologiju

Na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta se od sljedećeg utorka 26.6. pa do 14.7. održava istraživanje pod nazivom „Grupne strategije u rješavanju zadataka vizualne percepcije i apstraktnog razmišljanja“. Istraživanje se provodi u prostorima Malog praktikuma (C325) pod mentorstvom profesorice Dinke Čorkalo Biruški, a u svrhu izrade diplomskog rada Krešimira Guća, koji ovim putem poziva sve studente fonetike svih godina i sve njihove prijatelje, poznanike i rodbinu koji nisu studenti psihologije da se pridruže u zabavnom rješavanju zadataka procjenjivanja i slaganja slagalica. Ovisno o grupi u kojoj budu sudjelovali mogu dobiti između 0.5 i 1.5 eksperimentalnih bodova, pošto grupe traju po 30, 45 te sat i 15 min. Bit će hrane i osvježavajućih pića, a svaki ispitanik ulazi u bubanj za glavnu nagradu: 2 x 2 kinokarte za film po izboru.

Na poveznici pri dnu je tablica s terminima u koje upisujete svoje ime, dok svoju mail adresu ili broj mobitela šaljete na kres.guc@gmail.com, kako bi smo mogli potvrditi dolazak na dan termina. Također, eksperimentator apelira da se zapišete u više termina koji bi vam mogli odgovarati (posebice ako je već netko tamo upisan), kako bi se mogle formirati grupe u kojima ćete rješavati zadatke, a onda ćemo se putem maila ili mobitela dogovoriti u koji točno od tih termina ćete doći.

Otkrijte nešto o sebi i pripomognite znanosti u rasvjetljavanju funkcioniranja ljudskih bića. Vidimo se!