2019./2020. - preddiplomski, ljetni semestar


1. godina


 

dr. sc. Luka Bekavac, doc.

Teorija književnosti: Suvremene književne teorije (T)

Silab

[srijeda, 14:45 - 17:00]

 

 

dr. sc. Maša Grdešić, doc.

Teorija književnosti: Uvod u naratologiju (T)

Silab

[ponedjeljak, 14:45 - 17:00]

 

dr.sc. Kristina Grgić, doc.

Komparativna književnost: Uvod u komparativnu književnost: metodologija (K)

Silab

[ponedjeljak, 18:30 - 20:45]

 

dr. sc. Krunoslav Lučić, doc.

Struktura filmskog djela (F)

Silab

[petak, 14:45 - 17:00]

 

dr. sc. Branislav Oblučar, doc.

Opća povijest književnosti:  Razdoblja književne povijesti II (P2)

Silab

[petak, 12:30 - 14:45]

 

dr. sc. Ana Tomljenović, znanstvena novakinja

Opća povijest književnosti:  Razdoblja književne povijesti II (P2)

Silab

[ponedjeljak, 09:30 - 11:45]

 


2./3. godina


 

dr. sc. Lada Čale Feldman, red. prof.

Teatrologija i dramatologija: Gluma i drama (TD)

Silab

[četvrtak, 10:15 - 12:30]

 

dr. sc. Dean Duda, red. prof.

Teorija književnosti: Uvod u kulturalne studije (T)

Silab

[utorak, 12:30 - 14:45]

 

dr. sc. Nikica Gilić, red. prof.

Filmologija: Filmski modernizam i postmodernizam (F)

Silab

[utorak, 18:30 - 20:45]

 

dr. sc. Maša Grdešić, doc.

Teorija književnosti: Feminizam i popularna kultura (T)

Silab

[ponedjeljak, 12:30 - 13:15, B-212]

[ponedjeljak, 13:15 - 14:45, A-214]

 

dr. sc. Slaven Jurić, izv. prof.

Teorija književnosti: Uvod u teoriju stiha (T)

Silab

[ponedjeljak, 11:45 - 13:15, A-214]

[ponedjeljak, 13:15 - 14:00, B-212]

 

dr. sc. Višnja Kačić Rogošić, doc.

Teatrologija i dramatologija: Srednjovjekovno kazalište (TD)

Silab

[četvrtak, 14:00 - 16:15]

 

dr. sc. Krunoslav Lučić, doc.

Filmologija: Teorija filmskog stila (F)

Silab

[četvrtak, 17:00 - 19:15]

 

dr. sc. Željka Matijašević, red. prof.

Teorija književnosti: Rod, feminizam, maskulizam (T)

Silab

[utorak, 17:00 - 18:30, A-214]

[utorak, 18:30 - 19:15, B-212]

 

dr. sc. Branislav Oblučar, doc.

Opća povijest književnosti:  Suvremeno hrvatsko pjesništvo (P2)

Silab

[srijeda, 19:15 - 21:30]

 

dr. sc. Lovro Škopljanac, viši asistent

Komparativna književnost: Haiku pjesništvo (K)

Silab

[srijeda, 08:00 - 10:15]

 

dr. sc. David Šporer, izv. prof.

Opća povijest književnosti: Renesansni autori i pojava tiska (P1/T)

Silab

[četvrtak, 08:00 - 10:15]

 

dr. sc. Andrea Zlatar, red. prof.

Opća povijest književnosti: Autobiografski i biografski diskurs (P)

Silab

[utorak, 14:45 - 17:00]