II. znanstvena konferencija za studente i doktorante „Prozor na jug – interdisciplinarno o Južnim Slavenima“

Studentski znanstveni kružok Ljudi Studentski istočni kružok međunarodnih odnosa srdačno pozivaju sve zainteresirane na II znanstvenu konferenciju za studente doktorante „Prozor na jug – interdisciplinarno Južnim Slavenima“.

Događaj predstavlja kontinuaciju već poznatog ciklusa „Razumjeti Balkan” i čuva njegovu tradiciju – interdisciplinarni karakter, zahvaljujući čemu, osim tradicionalno filoloških izlaganja (jezikoslovlje, književnost) mogu se pojaviti teme iz područja političkih, društvenih kulturoloških znanosti. Konferencija ćse održati 18.-19. travnja 2024. godine online uz mogućnost izlaganja ivo Institutu za slavensku filologiju Sveučilišta Vroclavu.

Osobama zainteresiranim izlaganjem ivo bit ćobezbjeđeno računalo kao mjesto prilagođeno za izlaganje online. Zainteresirane molimo popuniti poslati prijavu na e-mail adresu: skn.ljudi.uwr@gmail.com do 5. travnja 2024. godine. Jezici konferencije: hrvatski, bosanski, crnogorski, hrvatski, poljski srpski. Vrijeme izlaganja: oko 15 minuta. Molimo Vas da prosljedite informaciju studentima doktorantima.

Prijava za konfernciju.hr