KOORDINACIJSKI SASTANAK

09/10/2015 By Mario Hantak

Obavještavamo vas da će se koordinacijski sastanak  održati u ponedjeljak 12.10 od 17:00 do 18:00 sati u Konferencijskoj dvorani na drugom katuKnjižnice. Molimo sljedeće do sastanka:   -Studentice asistentice pošaljite mi svoj tjedni raspored  slobodnog vremena.                                  -Studenti korisnici asistencije trebala bih vaš raspored predavanja (baremokvirno ako nemate još točan )

Dnevni red:

1. kratko predstavljanje Ureda

2. upoznavanje s novim korisnicima i asistenticama

3.        upoznavanje s uputama za rad: a. prijava za asistenciju,b. potvrđivanje rasporeda,              c. slanje naloga,d.                potvrđivanje naloga,e.                slanje izvješća o odradi,vremenski rokovi,studenski ugovori…

4.        postupak oko prilagodbe literature

5.        razmjena kontakata

6.        ostalo

Ukoliko imate prijedloge tema koje smatrate bitnima a nisu spomenuti,slobodno javite.

Molimo  da  potvrdite svoj dolazak na uredssi@ffzg.hr  Hvala vam na suradnji.