ISPOMOĆ STUDENTIMA S INVALIDITETOM U STUDENTSKIM DOMOVIMA

25/01/2016 By Mario Hantak

Imaš viška slobodnog vremena, ili ga nemaš uopće, ali u rasporedu imaš kućicu koja glasi “Budi koristan”?

Znaš da je studentsko doba jedno od najljepših razdoblja života i želiš pomoći svojim kolegama s invaliditetom da u njemu uživaju, jednako kao i ti? Student si?

Pridruži se timu Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu u pružanju ispomoći svojim vršnjacima s invaliditetom u studentskim domovima. Tražimo 6 do 8 volontera koji bi u vremenu od mjesec dana ustupili svoje vrijeme i vještine za pomoć vršnjacima s invaliditetom.

Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu pokrenuo je pilot *volonterski projekt* pod nazivom “Prijatelji s iksicama” kojem je cilj *osigurati dodatnu  ispomoć studentima s težim oblicima invaliditeta smještenima u  studentskim domovima, kroz volonterski rad kolega studenata*.

Kroz projekt se želi osigurati 6 volontera koji bi u periodu od mjesec  dana, *od 15. 02. do 15. 03. 2016. godine*, stavili na raspolaganje  najmanje 20 sati svoga vremena.

U nastavku je i link za prijavu putem baze Volonterskog centra Zagreb: