Natječaj “Igraj srcem” za dodjelu stipendija studentima s invaliditetom

06/09/2016 By Mario Hantak

Natječaj za dodjelu stipendija studentima s invaliditetom za akademsku godinu 2016./2017.otvoren je od 5. do 30. rujna 2016. i raspisuje se u svrhu pomaganja i promicanja visokoškolskoga obrazovanja studenata s poteškoćama.

Dodijelit će se 20 stipendija u pojedinačnom iznosu od tisuću kuna mjesečno, kroz deset mjeseci tijekom akademske godine. Pravo sudjelovanja imaju studenti sveučilišnih studija koji udovoljavaju određenim uvjetima i da nisu stariji od 25 godina. Rezultati će biti objavljeni u online izdanju Večernjega lista 30 dana po isteku natječaja.

Sve detalje o prijavi i uvjetima za natjecanje možete pronaći na web stranici:

Organizator je Veladrion PTO Žrnovnica – turistički kompleks uz generalnoga pokrovitelja ORYX GRUPE d. o. o. i medijskoga pokrovitelja Večernjega lista. Visoki pokrovitelj je predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović.