Savjetovalište FF-a za studente

09/04/2015 By Mario Hantak

Savjetovalište FF-a za studente nudi niz grupa koje bi im trebale olakšati studiranje. Bilo da ih muči trema, da odlažu započinjanje pisanja diplomskog i seminarskog rada, da su shvatili da strategije učenja koje koriste nisu najefikasnije ili im treba pomoć u organizaciji vremena i zadataka. Za studente koji su pri kraju svog studija Savjetovalište FF-a nudi zanimljivu radionicu usmjerenu na strategije efikasnijeg traženja posla i samoprezentacije. Detalji pod opširnije.

Nude se sljedeće grupe:

• GRUPA STUDENATA S INVALIDITETOM „ZAJEDNO“
  • GRUPA ZA ORGANIZACIJU VREMENA I ZADATAKA
  • RADIONICA „KAKO POSTATI USPJEŠNIJI STUDENT“
  • KAKO SAVLADATI TREMU
  • KAKO NAPISATI SEMINARSKI/DIPLOMSKI RAD
  • GRUPA STUDENATA ZA JAČANJE SOCIJALNIH KOMPETENCIJA I SAMOPOUZDANJA
  • VJETAR U APSOLVENTSKA JEDRA – grupa za apsolvente, grupa već ide, pridružite im se!

Prijave za sve grupe se primaju na savjet@ffzg.hr uz naznaku imena grupe, ime i prezime, studijski smjer i godina studija, kontakt telefon/mobitel i e-mail adresu (za potvrdu uključenja u grupu).

Broj polaznika je ograničen – stoga se prijavite već danas!

Više informacija na http://www.ffzg.unizg.hr/wp-content/uploads/2015/04/Poziv-za-grupe_Savjetovaliste-FF.pdf