Ljetna škola slovenskog jezika u Mariboru – stipendije

Detaljnije informacije o stipendijama za ovogodišnju Ljetnu školu slovenskog jezika Sveučilišta u Mariboru (26.8. – 6.9.2024.) su u nastavku obavijesti. Rok za prijavu (s motivacijskim pismom) lektorici Simoni Gotal je 25.3.2024.

V obdobju od 26. 8. do 6. 9. 2024 bo potekala tretja Poletna šola slovenščine kot drugega in tujega jezika Slovenščina na prvi pogled, ki jo organizira Oddelek za slovanske jezike in književnosti Filozofske fakultete Univerze v Mariboru.

Program poletne šole vključuje lektorske vaje in konverzacije v slovenščini (9.00–12.00), predavanja/delavnice s področja slovenskega jezika in književnosti (13.30–15.00) ter popoldanske aktivnosti (filmski večer, voden ogled Maribora in okolice, celodnevni izlet ipd.).

Organizator krije stroške pouka ter nastanitve z zajtrkom in s kosilom.

Program poletne šole bo objavljen v prvi polovici julija 2024.

Vsi, ki vas štipendija zanima, napišite motivacijsko pismo in ga pošljite lektorici na mail: sgotal@ffzg.unizg.hr najkasneje do 25. 3.2024.