Natječaj za akademsku mobilnost: rok 25.04. do 12 sati

Sveučilište u Zagrebu je raspisalo Natječaj za akademsku mobilnost u 2022. (drugi krug) i to za niže navedene mobilnosti.

Mobilnosti od 1.7. do 31.12.2022.:
b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome SVIJETU
c) mobilnost doktorskih studenata (KOTIZACIJE za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

Važne napomene:
Prijava se šalje: on-line i e-mailom.
Rok za on-line prijavu: NAJKASNIJE do 12:00h 25. travnja, 2022.
Rok za slanje CJELOKUPNE dokumentacije je do 14:00h 25. travnja, 2022. na: tsveljo@ffzg.hr.

Sukladno tekstu Natječaja pristupnici prijave šalju Povjerenstvu Filozofskoga fakulteta. Nakon što Povjerenstvo Fakulteta izvrši rangiranje, prijave će biti dostavljene Sveučilištu u Zagrebu koje određuje konačnu rang listu.

Natječaj i ostali materijali su dostupni na mrežnim stranicama Filozofskoga fakulteta: https://web2020.ffzg.unizg.hr/international/staff-mobility/gostovanja-u-inozemstvu/konferencije-seminari-obavijesti/