POZIV NA PREDAVANJA GOSTUJUĆEG PREDAVAČA DR. SC. CSABE HORVÁTHA (REFORMATORSKO SVEUČILIŠTE “KÁROLI GÁSPÁR”, BUDIMPEŠTA) O SUVREMENIM TENDENCIJAMA U MAĐARSKOJ KNJIŽEVNOSTI I POPULARNOJ KULTURI

Pozivaju se studenti diplomskog studija, kao i studenti 3. godine preddiplomskog studija na dva zanimljiva predavanja koja će idući tjedan održati naš gost-predavač dr. sc. Csaba Horvath s Reformatorskog Sveučilišta “Károli Gáspár”. Predavanja će se održati na mađarskom jeziku.

Mjesto i termini predavanja:
10. siječnja u 17.00 sati (dvorana A 217)Van-e élet a földön a rock and rollon túl? / Ima li života na zemlji nakon rock and rolla?
13. siječnja u 15.30 sati (dvorana A 119)Epimodern magyar irodalom / Naraštaj epimodernizma u mađarskoj književnosti
S obzirom na relevantnost sadržaja obaju predavanja, kao i na činjenicu da teme o kojima će biti riječi ne pokriva studijska nastava, svakako očekujemo odaziv svih studenata iznad druge godine preddiplomskog studija!