Obrane diplomskih radova

Obrana diplomskog rada studentice Đurđice Degač pod naslovom “Stručna praksa kao okvir za stjecanje kompetencija u obrazovanju. Primjer učenika i studenata koji su sudjelovali u programu Erasmus+” održat će se u srijedu 24. listopada u 9:00 u A-220.

Obrana diplomskog rada studentice Martine Šestak pod naslovom “Utjecaj nezaposlenosti i radne nesigurnosti na produženo stanovanje s roditeljima s posebnim osvrtom na odgodu braka i roditeljstva” održat će se u ponedjeljak 5. studenog 2018. u 18h u dvorani A-315.

Obrana diplomskog rada studentice Lidije Čulo pod naslovom „Islamski feminizam – o muslimankama i njihovim spasiteljima“ održat će se u ponedjeljak 5. studenog 2018. u 14.15h u prostoriji C-207.