SOCIOŠKOLA – Poziv za volontiranje

Studentice i studenti sociologije pozivaju se na sudjelovanje u pilot verziji projekta Socioškola  – programu promoviranja studija sociologije među učenicima srednjih škola kojeg organiziraju studenti sociologije uz stručnu pomoć profesora.
Studenti zainteresirani za sudjelovanje u izradi promotivnih, edukativnih i informativnih materijala, ili za provođenje gostujućih predavanja i radionica, ili pak za sudjelovanje u mentorskom programu za maturante, neka se jave na socioskola@gmail.com s predmetom maila “volonteri” te navedu svoje uvaženo ime i prezime, smjer i godinu studija te preferenciju aktivnosti u kojoj bi htjeli sudjelovati.
Inicijalni sastanak s volonterima održati će se online u petak 23. 4. na discordu kluba studenata sociologije Diskrepancija.
Veselimo se svakoj suradnji koja će pomoći realizaciji ovog projekta!