Obrane diplomskih radova

Obrana diplomskog rada studentice Tene Kovač pod naslovom „Umjetna inteligencija u ulozi pisca- utjecaj razvoja kreativne umjetne inteligencije na spisateljska zanimanja, pisanu komunikaciju i društveno vrednovanje literarnog rada“ održat će se u utorak 13. 7. 2021. u 16.00 sati u prostoriji A-220 Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (Ivana Lučića 3, Zagreb).

Obrana diplomskog rada pod naslovom ” Kulturološka uvjetovanost razvoja sustava upravljanja poslovnim informacijama u Danskoj ” studentice Josipe Milanović Litre održat će se 9. srpnja 2021. od 12.30 sati u dvorani A-220.

Obrana diplomskog rada studentice Tee Rak pod naslovom „Prednosti i nedostaci života u ruralnim naseljima Velike Gorice“ održat će se u četvrtak 8. srpnja 2021. u 12 sati putem sustava Omega.

Obrana diplomskog rada studentice Adne Herak pod naslovom „Sociokulturne odrednice ekološke proizvodnje hrane u Hrvatskoj“ održat će se u četvrtak 8. srpnja 2021. u 14 sati putem sustava Omega.