Obrane diplomskih radova

Obrana diplomskog rada studentice Marije Dukovčić pod naslovom „Grafički prikazi kao pomoćno nastavno sredstvo u integraciji nastave njemačkoga jezika i sociologije na temu „Devijantnost““ održat će se u srijedu 21. srpnja 2021. u 10h putem sustava Omega.

Obrana diplomskog rada studentice Barbare Perakić pod naslovom „Održivost hrvatske poljoprivrede na temelju socijalnih pokazatelja održivosti” održat će se u petak 16. srpnja 2021. u 13 sati putem sustava Omega.

Obrana diplomskog rada studenta Petra Velhesa pod naslovom „Suvremena emigracija iz Republike Hrvatske – razlozi odlaska i iskustva iseljenika“ održat će se u petak 16. srpnja 2021. u 12 sati putem sustava Omega.

Obrana diplomskog rada studentice Lucije Lučan pod naslovom ‘Migracija kao odabir, izazov ili potreba – iskustva visokoobrazovanih žena iz Republike Hrvatske u europskim državama’ održat će se u petak 16. 7. 2021. u 14:30 u dvorani A-220.