1482968_183713525167790_263040119_nHrvatsko filozofsko društvo poziva vas na svoj godišnji simpozij koji će se održati od 28. do 30. studenog 2013. godine u Velikoj dvorani Školske knjige (Masarykova ulica 28, Zagreb). Tema je ovogodišnjeg simpozija Integrativno mišljenje i nova paradigma znanja.

Simpozij pod naslovom Integrativno mišljenje i nova paradigma znanja programski slijedi zadaće mišljenja koje proizlaze iz prijelomnoga karaktera našeg vremena i usredotočuje se na problematiku karaktera i uloge novovjekovne znanosti, odnosa uporabnog i orijentacijskog znanja, odnosa smisla i profita, dovršenosti novoga vijeka kao tehnoznanstvene epohe, mogućnosti zasnivanja i prepoznavanja znakova nove epohe u povijesti čovječanstva i slično.

Program simpozija dostupan je ovdje.

Za sve informacije i upite možete kontaktirati Hrvatsko filozofsko društvo na e-mail-adresu filozofska-istrazivanja@zg.t-com.hr.

Članovi Hrvatskog filozofskog društva raduju se vašem dolasku!

(RJ)

2,181 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr

One thought on “Godišnji simpozij Hrvatskoga filozofskog društva: Integrativno mišljenje i nova paradigma znanja – program