Kružoci iz Povijesti filozofije

Od prošle akademske godine se u okviru kolegija Povijest filozofije održavaju demonstratorske vježbe u obliku studentskog kružoka, na kojima čitamo relevantne filozofske tekstove i o njima diskutiramo. Kružok tematski prati predavanja iz Povijesti filozofije, pa smo tako prošle godine čitali Leibnizovu Monadologiju i Descartesa, a ove godine fokusirat ćemo se na Kanta i Hegela.

Termin kružoka je utorkom, od 20 do 21.30 sati, u učionici A101. Idući utorak, 5.11., održat će se uvodni sastanak na kojem ćemo dogovoriti što ćemo čitati i kako. Iako je kružok prvenstveno namijenjen onima koji slušaju i polažu ispit iz kolegija Povijest filozofije, pozvani su i dobrodošli svi koji su zainteresirani za ovu tematiku.

Sve daljnje informacije bit će objavljivane na Facebook grupi, pa pozivam sve zainteresirane da se priključe: https://www.facebook.com/groups/586536994689863/

Nikola Tomašegović

1,518 total views, 1 views today