Kružok iz povijesti filozofije

Sanzio_01_Plato_AristotleDrage kolegice i kolege,

I ove akademske godine nastavljamo s održavanjem kružoka iz povijesti filozofije. Ove godine čitat ćemo tekstove iz grčke filozofije, ponajprije Platona i Aristotela. Kako su kružoci ujedno i demonstratorske vježbe, tekstovi će se temeljiti na popisu literature za ispit iz povijesti filozofije. Iz tog se razloga preporuča dolazak svim studentima koji ove godine polažu ispit iz grčke filozofije ili prvi dio ispita iz povijesti filozofije.

Inicijalni sastanak na kojem ćemo se dogovoriti detaljnije o načinu rada održat će se u petak, 21. studenog, u 12.30h u prostoriji A101. Ukoliko netko ne može prisustvovati inicijalnom sastanku, a želi sudjelovati u kružoku, sve potrebne informacije sa sastanka može dobiti na facebook grupi: Kružok – povijest filozofije.

Nikola Tomašegović

829 total views, 1 views today