Poziv članovima za rad u web sekciji

Dragi članovi,

obavještavamo Vas da je Udruženje studenata filozofije Filozofskog fakulteta u Zagrebu (USF) osnovalo web sekciju. Primarni zadaci članova web sekcije su:

1. pisanje obavjesnih članaka o važnim filozofsko-kulturno-političkim i sl. događajima
  2. pisanje kolumni o aktualnim događajima i relevantnim filozofskim pitanjima
  3. lektoriranje članaka

Web-master

Jedna osoba bila bi zadužena za jednu od navedenih uloga, ali moguća je i kombinacija.

Članci bi se objavljivali na web stranici Udruženja ( http://www.ffzg.unizg.hr/usf/ ) pod rubrikom „Događaji“. Na kraju svakog članka ili kolumne bilo bi navedeno ime i prezime ili inicijali autora članka i kolumne.

Na poziv se mogu odazvati svi studenti članovi Udruženja koji su voljni steći iskustvo u novinarstvu, pisanju kolumni i radu s ažuriranjem web stranice. Na natječaj se može prijaviti neograničen broj ljudi, a prethodno iskustvo nije potrebno. Cilj web sekcije bilo bi redovito obavještavanje o aktualnim događajima u što češćim intervalima, ovisno o frekventnosti društvenih događaja, napisanih kolumni i sl. Web sekcija krenula bi s aktivnim radom u prvome tjednu šestog mjeseca nakon uspostave novog dizajna internetske stranice Udruženja. Rad članova web sekcije bio bi isključivo volonterske naravi. Svi članovi bi po svojevoljnom završetku svog rada dobili potvrdu i zahvalnicu od Udruženja za sudjelovanje.

Sve prijave potrebno je poslati na sljedeći e-mail: usf.ffzg@hr uz naznaku u temi poruke „Web sekcija“. U e-mailu je potrebno navesti sljedeće podatke: ime i prezime, godinu studija, smjer studija i željeno opredjeljenje unutar web sekcije (kolumnist, lektor, autor članaka o aktualnim događajima).

Veselimo se Vašim prijavama!

Udruženje studenata filozofije

1,197 total views, 1 views today