Poziv za sudjelovanje na simpoziju USF-a “Arhitektonika lučidbe”

Dragi kolege i kolegice,

sa zadovoljstvom pozivamo sve zainteresirane na sudjelovanje na tradicionalnom godišnjem simpoziju Udruženja studenata filozofije, ove godine naslovljen Arhitektonika lučidbe: prijepori i razlikovanja uz filozofiju djelovanja, koji će se održati u razdoblju od 13. do 16. prosinca 2017. godine.

Unutar programa simpozija nadamo se izvidjeti mogućnosti novih filozofiranja o središnjim temama volje, odluke i čina u okolišu suvremenih spoznaja. Pozivamo sve zainteresirane studente preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija da nam se pridruže, sa ili bez izlaganja. Sudjelovanje na simpoziju besplatno je.

Rok za prijavu izlaganja je 30.11.2017. do ponoći

Informacije o rokovima prijave na simpozij, preporuke tema izlaganja, kao i informacije o smještaju u vremenu održavanja simpozija možete pronaći na linkovima:

Poziv za sudjelovanje: Poziv-Arhitektonika-lu__idbe-1
Prijavni obrazac: USF2017-Prijava-izlaganja-1