Poziv na tribinu “Bubnjevi kulture: Sloboda umjetnosti, sloboda za nju ili sloboda od nje, umjetnost slobode ili umjetnička sloboda”

Udruženje studenata filozofije (USF) i Suradnički krug studenata Znanstvenog centra izvrsnosti za integrativnu bioetiku s ponosom predstavlja jedan od novih projekata “Bubnjevi kulture” – tribina koja poprima opuštenu atmosferu i živu diskusiju.

“Sloboda umjetnosti, sloboda za nju ili sloboda od nje, umjetnost slobode ili umjetnička sloboda” tema je kojom će se baviti gosti ove tribine: Dino Tremens, Siniša Matasović, Zlatko Majsec i Hrvoje Jurić. U ležernoj razmjeni mišljenja između posjetitelja Močvare, koju će voditi gostujući moderator Hrvoje Jurić, organizatori su pripremili live performans grupe slammera čije će riječi biti uvod u podjelu njihova iskustva s publikom, a cijelu diskusiju pratit će zrnca mudrosti iz filozofije, književnosti i drugih izraza kulture, stvarajući tako jedinstven kulturni događaj.

Pozivaju se svi zainteresirani da dođu na tribinu koja će se održati 5. Travnja u klubu “Močvara” (Trnjanski nasip bb, 10 000 Zagreb) s početkom u 21.00h (vrata se otvaraju u 20.00h). Ulaz je besplatan.

1,191 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr