Predstavljanje knjige: Despotova predavanja (1969 – 1971)

Udruženje studenata filozofije (USF) poziva vas na predstavljanje nove knjige u izdanju Demetre koja je izašla pred kraj prošle, 2014. godine. Radi se o knjizi koja nosi indikativan naslov Despotova predavanja (1969 – 1971), a koja sabire predavanja prof. Branka Despota u prve dvije akademske godine njegovoa dugogodišnjeg rada na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Predavanja iz zimskog i ljetnog semestra ak. godine 1969/1970 naslovljena su “Grčka filozofija”, a iz zimskog semestra 1970/1971 “Platon”. Osim toga, knjiga sadrži i priloge o filozofijskom djelu Branka Despota koje je sastavio izdavač i priređivač knjige, Dimitrije Savić.

Predstavljanje će se održati u ponedjeljak, 19.01., s početkom u 18h u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta (2.kat).

Na njemu će govoriti:

Dimitrije Savić, izdavač i priređivač knjige
Igor Mikecin, pročelnik Odsjeka za filozofiju

Branko Despot.

Facebook event možete pronaći ovdje.

Radujemo se vašem dolasku!

2,315 total views, 1 views today

Facebook Twitter Email Reddit Stumbleupon Tumblr