Treća internacionalna interdisciplinarna studentska konferencija u Ljubljani

IISC 2014Od 18. do 20. rujna 2014. godine na Sveučilištu u Ljubljani održavati će se treća internacionalna interdisciplinarna studentska konferencija Spirit of the Times: Society, Science and Everyday Experience.

Cilj konferencije jest problematiziranje društvene realnosti u njenim historijskim i socijalnim okolnostima. Pitanja koja će se posebno istaknuti su problemi vremena i dobi, stanja uma i situacije kroz koje društvo kao cjelina funkcionira. Osim toga, u obzir će se uzeti i svakodnevne društvene prakse, politika, znanost, religija, umjetnost, zabava i svi ostali aspekti koji oblikuju duh vremena.

Sažetak rada treba poslati na engleskom jeziku (do 200 riječi) na e-mail adresu: iisc2014@a-priori.si do 30. lipnja 2014. godine!

Više informacija možete naći ovdje!

NK

1,001 total views, 1 views today