Dnevni arhivi: 12/10/2020

Sociolingvistika – nastava

Molim studente koji su upisali kolegij Sociolingvistika na Studiju poljskoga jezika i književnosti da mi se jave na mejl askelin@ffzg.hr kako bismo se dogovorili oko načina održavanja nastave.

dr. sc. Anita Skelin Horvat

Osnova staroslavenskog za poloniste

Molim studente koji su upisali izborni kolegij Osnova staroslavenskog za poloniste ili ga namjeravaju upisati da se upišu na istoimeni kolegij na Omegi. Lozinka glasi: osp2020

Nastava će započeti u ponedjeljak 19. listopada. Tko može doći u dvoranu A-306, neka dođe, a tko ne može, neka pristupi online preko BigBlueButtona. O načinu izvođenja nastave dogovorit ćemo se na prvom susretu ovisno o vašim potrebama i mogućnostima.

Ivana Eterović

OBAVIJEST SVIM STUDENTIMA POLONISTIKE

Redovna nastava na studiju polonistike počinje prema rasporedu od ponedjeljka, 12. 10. 2020.

Molimo studente da se jave predmetnim nastavnicima u vezi s načinom izvedbe nastave i eventualnim kolizijama.

Sretnu i uspješnu novu akademsku godinu žele vam nastavnici Katedre za poljski jezik i književnost!