NATJEČAJ ZA 5 STIPENDIJA ZA LJETNU ŠKOLU SLOVAČKOGA JEZIKA

Otvoren je NATJEČAJ ZA 5 STIPENDIJA ZA LJETNU ŠKOLU SLOVAČKOGA JEZIKA [1] u organizaciji Filozofskoga fakulteta Sveučilišta Jana Amosa Komenskoga u Bratislavi, od 1. do 13. kolovoza 2022.

Detaljne informacije o stipendijama dostupne su na mrežnim stranicama Filozofskoga fakulteta Sveučilišta Jana Amosa Komenskoga u Bratislavi [2].

Agencija za mobilnost i programe EU i Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH izabrat će i predložiti slovačkoj strani kandidate za stipendiju, a konačnu odluku o dobitnicama stipendije donijet će Ministarstvo obrazovanja, znanosti, istraživanja i sporta Slovačke Republike.

Prilikom evaluacije prijava i odabira kandidata koji će biti predloženi za stipendiju, PREDNOST ĆE SE DATI KANDIDATIMA KOJI STUDIRAJU SLOVAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST.

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVE ZA STIPENDIJU JE 29. TRAVNJA 2022. GODINE.