Konferencija Izazovi ljevice: poteškoće, strategije, perspektive

1383385_171586343047175_2115234638_nCentar za radničke studije poziva sve zainteresirane na konferenciju Izazovi ljevice: poteškoće, strategije, perspektive koja će se održati od 17. do 19. studenog 2013. godine na Goethe-Institutu (Vukovarska ulica 64, Zagreb) i Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (Ivana Lučića 3, Zagreb).

Cilj je konferencije doprinijeti razjašnjenju uzroka trenutne slabosti ljevice, kako u regiji tako i u Europi, te istražiti i raspraviti uvjete, mogućnosti i strategije nužnog zaokreta iz logike povlačenja ljevice koja njezino djelovanje karakterizira već desetljećima.

Na konferenciji će sudjelovati razni izlagači iz Hrvatske i ostalih zemalja Europe.

Ulaz na konferenciju je besplatan i otvoren za sve zainteresirane građane i građanke.

Program konferencije, sažetke izlaganja te informacije o izlagačima možete saznati ovdje.

Izvori: Kulturpunkt, Centar za radničke studije, Rosa Luxemburg Stiftung.

Web: radnickistudiji.org; kulturpunkt.hr/content/izazovi-ljevice; rosalux.rs/sr/artikl.php?id=296.

(RJ)

1,008 total views, 1 views today