„Prva riječka tribina” – Europska Unija i periferija: Prvih 100 dana Hrvatske u EU

Picture1Odsjek za kulturalne studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na „Prvu riječku tribinu“ s temom „Europska Unija i periferija: prvih 100 dana Hrvatske u EU“, koja će se održati 16. listopada 2013. godine s početkom u 12 h, na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (Sveučilišna avenija 4, 51000 Rijeka, soba 006).

Gosti tribine su Nadežda Čačinović, Ankica Čakrdić, Ognjen Čaldarović, Srećko Horvat i Nino Raspudić.

Na tribini će biti riječi o stanju u Hrvatskoj u posljednjih 100 dana, odnosno od njenog ulaska u Europsku Uniju. Sudionici tribine dotaći će se pitanja o političko-ekonomskim postupcima Vlade u okviru Europske Unije, o budućnosti Europe i demokracije, granicama, pravilima, nejednakostima, monetarnim problemima, kulturnim i ostalim fenomenima.

Za više informacija posjetite: www.ffri.uniri.hr/novosti/prva-rijecka-tribina/
te https://www.facebook.com/pages/Odsjek-za-kulturalne-studije-Rijeka/331737626844638?ref=stream.

Izvor: ffri.uniri

Rahela Jug